הדפס בעץ


שימוש בדפוס דיגיטלי להדפסה על עץ משיג תוצאות מצוינות ואף ניתן לשלב אותו עם שיטות דפוס אחרות, כגון אופסט או פלוטר.

על מנת להדפיס על עץ ניתן לעשות שימוש גם בשיטת הדפוס הדיגיטלי. עבור רוב האפליקציות, מפיק הדפוס הדיגיטלי תוצאות מצוינות. פשוט לאתר בתי דפוס דיגיטלי בצפון, במרכז, בדרום ובירושלים, משום שהשיטה נפוצה וזמינה בכל רחבי הארץ. הדפוס הדיגיטלי גם חסכוני ומבוסס על דיו וטונרים מחומרים ידידותיים לסביבה.

הדפסה על עץ דורשת תשומת לב לפרטים שונים, כגון בחירת גווני הצבע הדרושים. זאת, בעיקר משום שהצבעים עלולים להיראות שונים מכפי שיופיע על נייר לבן חלק. מכונות דפוס דיגיטלי המיועדות להדפסה על עץ מסוגלות לסנכרן את הגוונים עם צבעו של משטח העץ על מנת שיתקבלו צבעים בגוונים הרצויים ובאופן מדויק. 

מאפיין הדיוק חשוב גם עבור מי שמעוניין בהדפסה של תכנים שונים ברזולוציה גבוהה על כל משטח עץ. באמצעות הדפוס הדיגיטלי אפשר להוריד קבצים שונים, ברזולוציה גבוהה, ולהדפיס כל אחד מהם על משטח עץ אחר וליצור מספר עבודות במסגרת פרויקט אחד. זאת, מבלי לפגוע באיכות התוכן תוך שמירה על רמת דיוק מקסימלית.

בנוסף, המאפיינים הייחודיים של כל פרויקט יכולים לקבל ביטוי בקלות ובפשטות באמצעות דפוס דיגיטלי משום שהיא מאפשרת שילוב עם שיטות דפוס אחרות, כגון אופסט, פלוטר וכולי.

מי שעדיין לא מאמין שהדפוס הדיגיטלי לא מתאים לפרויקט ההדפסה על עץ שהוא מעוניין לבצע, כדאי שיבדוק את המאפיינים והיכולות שמציעות שיטות דפוס אחרות.​

שלח

שם מלא:

This field is required.

Thank You!

The form has been successfully sent.

טלפון:

This field is required.

הודעה:

This field is required.

04-6261302